ACENTELERİN SESİ EKİBİ 2018 YILI AYLIK OLAĞAN TOPLANTILARININ SONUNCUSUNU 12.12.2018 TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ

Değerli Meslektaşlarımız,

Acentelerin Sesi Ekibi olarak 2018 yılı aylık olağan toplantımızın sonuncusunu 12 Aralık 2018 tarihinde İTO Cemile Sultan Korusunda geniş bir katılım ile gerçekleştirdik.

Toplantımıza SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ve SAİK Üyesi Sayın Özgür Yılmaz da teşrif etmiş olup beraberinde toplantıya Sektör Meclisi Üyeleri ve İstanbul İl Delegeleri de katılmışlardır.

Toplantıda söz alan İcra Komitesi Başkanı Levent Korkut ve Komite Üyesi Özgür Yılmaz Kasım ayından bugüne yapılan SAİK toplantıları, sektör paydaşları ile yapılan istişare toplantı ve görüşmeleri ve farklı yerlerde katıldıkları acente toplantıları hakkında bilgi vermişlerdir.

Komite Başkanı Sayın Levent Korkut, yeni dönemde mesleki sorunların çözümleri adına Meclis Üyeleri, İl Delegeleri ve Acentelerin Sesi ekibi üyesi meslektaşların Komiteye vereceği destek ve katkıların önemini anlatarak bu anlamda yapılacak çalışmaların çok değerli ve faydalı olacağını dile getirmiştir.

İcra Komitesi üyelerinin konuşmalarının ardından söz alan Meclis Üyeleri, İl Delegeleri ve Acenteler hem çözümler hem de çalışmalara katkı anlamında görüşlerini paylaşmışlardır.

Aylık toplantımıza teşrif eden Komite Başkanı, Üyesi, Sektör Meclis Üyeleri, İstanbul İl Delegeleri ve Acentelere hem katılımları hem de yaptıkları katkı ve çalışmaları adına teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.

Bir sonra ki toplantımızı yeni senenin ilk ayında gerçekleştirmek dileğiyle yılın son ayının tüm meslektaşlarımız açısından başarılı ve bol kazançlı olmasını temenni ediyoruz…

Saygılarımızla,

ACENTELERİN SESİ EKİBİ