Değerli Meslektaşlar,

Acentelerin Sesi Ekibi olarak aylık rutin toplantımızı İTO Kandilli tesislerinde 13 Mart tarihinde gerçekleştirdik.

Ekibimize yeni katılan Acente meslektaşlarımızın da katılımı ile gerçekleşen toplantımıza SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ile SAİK Üyesi Sayın Özgür Yılmaz da katılmışlardır.

Sayın Korkut ve Sayın Yılmaz toplantıda İcra Komitesinin son aylarda ki çalışmaları hakkında Acentelere bilgi aktardılar ve beraberinde katılımcı Acentelerden mesleki konularda ki görüşlerini aldılar.

Toplantıya Ekibimizden ve aynı zamanda Genç Acenteler Platformu üyesi olan meslektaşımız Ali Duyar’ın daveti ile, Mersin Ticaret Odası Sigorta Meslek Komitesi Başkanı ve aynı zamanda Genç Acenteler Platformu başkanı Sayın Abdülcelil Alkış da katılmıştır.

Toplantımıza katılımından mutluluk duyduğumuz meslektaşımız Sayın Alkış toplantıda söz alarak Platformlarının çalışmaları hakkında bilgi aktardılar. Sayın Alkış konuşmasında yeni SAİK Yönetiminin yaptıkları yoğun çalışmaların, çözüm buldukları mesleki konuların bölgelerinde ve platformlarında ki Acenteler tarafından takdirle karşılandığını belirtmiş ve İcra Komitesi Yönetimine başarılar dilemiştir.

Biz de Sayın Abdülcelil Alkış’a toplantımıza katılımından ve katkılarından dolayı Ekibimiz adına teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
ACENTELERİN SESİ EKİBİ