Acentelerin Sesi Ekibinin Lideri Sn.Levent KORKUT’un yaklaşan İl Delegeliği ve SAİK seçimleri hakkındaki Görüşleri.

Değerli Meslektaşlarımız,

Acentelerin sesi ekibi olarak son zamanlarda meslektaşlarımız tarafından tekrar gündeme gelen sigorta acentelerinin bağımsız birlik talepleri ile ilgili Acentelerin Sesi Ekibinin Önderi Sn.Levent KORKUT ve ekibinin 2006 yılında uzun uğraşlar ve çalışmaları sonucunda oluşturduğu komite ile birlikte sanayi ticaret Enerji Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknolojileri kurumu ile yaptığı TBMM Kanun komisyon toplantıları ve acentelerin bağımsız birlik adına yaptığı girişimleri Sigorta Haber Sn.Erhan NAVRUZ röportajı ile gündeme getirerek bilinmeyenleri ilk ağızdan öğrenme fırsatımız olmuştur.

Acentelerin Sesi Ekibi sadece seçim için kısa bir süreliğine yani menfaat için bir araya gelmiş bir ekip değildir.

Seçilenler SEÇİMDEN SONRA 4 yıl boyunca Tüm Acentelerin, Tüm Eksperlerin, Tüm Brokerlerin, Tüm Aktüerlerin, Tüm Sigorta Şirketlerinin OY VERSİN VEYA VERMESİN ihtiyaç duyduğu her an ulaşıp çözüm bulduğu ve SİGORTA SEKTÖRÜ VE TÜM PAYDAŞLARININ ORTAK MENFAATİ İÇİN ÇALIŞMASI GEREKİR.
SEÇİM BİZİM İÇİN TABİİKİ ÖNEMLİ O DA HİZMETİN SEÇİM NEDENİYLE DURAKLADIĞI YERDEN GENÇ ARKADAŞLAR İLE TEKRAR BAŞLAMASI İÇİN.

O nedenle tarihe ışık tutacak bu röportajı izlerken geçmiş ile ilgili sorgulanması gerekenleri gözönüne sererken tüm meslektaşlarımızın bu konuda üzerlerine düşen adımı atacağına olan inancımız tamdır.
Haberin devamı için videoyu izleyiniz.

Saygılarımızla,
Acentelerin Sesi Ekibi

0 cevaplar

Cevapla

Bir yorum yapmak ister misin ?
Yorum Yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın