Değerli Meslektaşlarımız

İTO 20 nolu Sigortacılık Meslek Komitesi SEDDK ’nın Trafik Sigortası için Yeni Yol Haritası18 Nisan 2023 tarihinde SEDDK ’nın Trafik Sigortası için Yeni Yol Haritası konulu sektör toplantısı düzenleyecektir. Toplantı Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Özgür Yılmaz ‘ın moderatörlüğünde gerçekleşecek olup, toplantıya konuşmacı olarak SEDDK Başkanı Sayın Mehmet Akif Eroğlu, TSB Başkanı Sayın Atilla Benli, TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ve TOBB SEİK Başkanı Ahmet Nedim Erdem katılacaktır, toplantıya sektörün tüm paydaşları davetlidir.

İlgili toplantı konusunda İTO 20 nolu Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Özgür Yılmaz ın davet yazısı aşağıda bulunmaktadır.

Meslek Komitemizin yakın zamanda yapmayı planladığı sektörel organizasyonların ilki olan bu toplantıda kolaylıklar diliyor devamında gerçekleşecek organizasyonları heyecanla beklediğimizi belirterek kendilerine yapmış oldukları çalışmalar da başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,
Acentelerin Sesi Ekibi

—————————————————————————————————————————————————

Değerli Meslektaşlarım,

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi olarak, “SEDDK’nın Trafik Sigortası İçin Yeni Yol Haritası” konulu bir bilgilendirme toplantısı düzenlemekteyiz.

SEDDK Başkanımız Sayın Mehmet Akif Eroğlu’nun ve sektörünün önde gelen temsilcilerinin konuşmacı olarak katılacağı toplantı için siz değerli sigorta acentelerini davet eder, katılımlarınızdan memnuniyet duyarım.

Saygılarımla,
Özgür YILMAZ
İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı

Toplantı Zamanı : 18.04.2023 Salı,
Saat: 10:00 – 13:00
Toplantı Yeri : İstanbul Ticaret Odası Meclis Salonu – Eminönü,Fatih, İstanbul

Not: Katılımınız hususunda bilgilendirme yapmak için sigorta@ito.org.tr adresine e-posta göndermeniz rica olunur.