Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi dün aylık olağan toplantısını gerçekleştirerek 1 yıllık görev sürelerindeki faaliyetlerini değerlendirmiş ve 19 Aralık tarihinde Cemile Sultan da yapacakları organizasyonun detaylarını belirlemiştir.

Toplantının bir diğer konu başlığının da son günlerinde en önemli gündemi olan Gri Sigorta ve Mellce Sigortanın devir süreci olduğu bilinmekte. Sektörün ortak paydada her kesimini tatmin edici şekilde sürecin ilerlemesinin öneminin altı çizilmiştir.

Bir çok açıdan zor geçen 2023 yılının mesleki önem arz eden konularında meslektaşları ile bir araya gelerek bilgilendirme ve istişare toplantıları düzenleyen meslek komitemiz 2023 yılını kapatırken de 19 Aralık tarihinde meslektaşları ile yine bir araya geleceği ve yılı değerlendireceği bir organizasyona daha imza atacaktır.

Göreve geldikleri günden bu yana yoğun gündem maddeleri ile mesleki fayda sağlamak adına çaba sarf eden değerli komite üyelerimizi kutlar, devam eden görev süreleri içerisinde daha nice güzel mesleki haberler alacağımız paylaşımlarına şahit olmayı temenni ederiz.

Saygılarımızla,
Acentelerin Sesi Ekibi