Değerli Meslektaşlarımız ;

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi 2023 yılı Nisan ayı olağan toplantısını 11 Nisan 2023 tarihinde İTO Merkez binasında gerçekleştirmiştir.

Komitemiz tarafından düzenlenecek olan “SEDDK’nın Trafik Sigortası İçin Yeni Yol Haritası” konulu sektör toplantımızda 18 Nisan 2023 Salı günü 10.00-13.00 saatleri arasında Odamız Meclis Salonunda gerçekleşecek olan toplantımızda son hazırlıklarımızın gündeme getirildi.

26.04.2023 Tarihinde Cemile Sultan Korusunda gerçekleştirilecek DEPREM konulu istişare topaltımızda meslektaşlarımızla bir araya gelerek bilgilendirme toplantısı yapılmasına,

07 Şubat 2023 tarihinde yapılması kararlaştırılmış. Ancak ülkemizde yaşanan deprem felaketi dolayısıyla, 16 Mayıs 2023 tarihine ertelenen “Hayat ve BES Acentelerinin Sektörel Sorunları” başlıklı istişare ve bilgilendirme toplantısı Odamız Meclis Salonunda yapılmasına,

30 Mayıs 2023 tarihinde “Haksız acente fesihleri ve İşveren ve İşçi Hukuksal Sorumlulukları” Odamız Meclis Salonunda bilgilendirme toplantısı yapılmasına kararı almıştır.

Meslek Komitemizin yakın zamanda yapmayı planladığı sektörel organizasyonları heyecanla beklediğimizi belirterek kendilerine yapmış oldukları çalışmalar da başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,
Acentelerin Sesi Ekibi