Değerli Meslektaşlarımız,

TEKSADER’in daveti üzerine, SAİK Başkanı Sn. Levent KORKUT ve SAİK Yönetim Kurulu üyesi Özgür YILMAZ 21 Mayıs 2019 tarihinde, heryıl gelenekselleşmiş olan TEKSADER 2019 Tekne İftarına Katıldı.

İftar öncesinde Açılış komuşması yapan TEKSADER Başkanı Sn.Serkan ACAL davetlileri selamladıktan sonra kürsiye sıra ile, Allianz Ceo’su Sn. Tolga GÜRKAN’ı, Saik Başkanı Sn. Levent KORKUT’u ve SAİK Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda TEKSADER Kurucularından olan Sn. Özgür YILMAZ’I davet etti.

Allianz Ceo’sunun davetlilere yaptığı selamlama ve teşekkür konuşmalarından sonra sahneye çıkan Sayın KORKUT, hazirunu kısa bir selamlamadan sonra esas kürsüden misafirlere seslenmesi gereken kişi olarak sahneye TEKSADER kurucularından ve aynı zamanda SAİK Yönetim Kurulu üyesi olan Sn. Özgür YILMAZ’ı davet etti.

Özgür YILMAZ yaptığı konuşmasında, göreve geldikten sonra ilk icraat olarak TEKSADER üyelerinin de en büyük sorunu olan Tüzel acentelerde müdür dışında ayrıca teknik personel çalıştırma zorunluluğunu kaldırdıkları kararda kendisinin de imzası bulunmasından dolayı duyduğu onurdan bahsedip TEKSADER üyelerinin vermiş olduğu güven ve desteklerden dolayı misafirlere teşekkür ederek davetlileri selamladı.

Teknenin gövdesine asılan “Hepimiz Aynı Gemideyiz” sloganı ile yenen iftar yemeğiyle birlikte 4 saatlik İstanbul Boğazındaki eşsiz gezinti sonrası programa son verildi.

Saygılarımızla,
ACENTELERİN SESİ EKİBİ