SAİK, TSB İLE TEMASLARINI SÜRDÜRÜYOR

Değerli Meslektaşlar,

SAİK Yöneticilerinden aldığımız bilgilere göre 16 Ocak 2019 tarihinde TSB (Türkiye Sigorta Birliği) Yöneticileri ile bir kez daha toplantı gerçekleşmiştir. TSB Çatısı altında kurulan Dağıtım Kanalları Komitesi ile gerçekleşen toplantıya SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut, SAİK Üyesi Özgür Yılmaz ve SAİK Mevzuat Komisyonu Üyesi Yaşar Özen katılmışlardır.

Toplantıda öncelikle, birlikte yapılan önceki toplantılarda ki çalışma ve konularda gelinen aşamalar, gelişmeler değerlendirilmiştir. Toplantıda önemli gündem olarak SAİK tarafından 14 Ocak 2019 tarihinde SBM Yöneticilerine de sunulan ve onay alınan “ yasal olmayan şekillerde yetkisiz kişilere Şirket ekran paylaşımında bulunanları engellemek, tespitlerini yaparak cezalandırılmalarını sağlamak amaçlı hazırladıkları projeyi TSB Yöneticilerine de sunmuşlardır. SAİK Projesi TSB Yöneticileri tarafından da olumlu bulunmuştur. Projenin hayata geçirilmesi için ortak çalışmalara başlanma kararı alınmıştır.

İcra Komitesi üyelerini mesleğimiz adına yaptıkları çalışmaları için ve bu çalışmalara Sektör Meclisi Üyelerini, İl Delegelerini de dahil etmelerinden dolayı kutluyor ve başarılar diliyoruz.

Bilginize sunuyoruz…

SAYGILARIMIZLA

ACENTELERİN SESİ EKİBİ