Değerli Meslektaşlar,

TOBB SAİK Yöneticileri, yaşanılan salgın sürecinde çalışma ve toplantılarını aralıksız olarak sürdürüyor. Geçen hafta ve dün yapılan yapılan telekonferans toplantılara bugün bir yenisi daha eklendi. TOBB SAİK Bölgesel Toplantısı, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) 28. Meslek Komitesi öncülüğünde, İcra Komitesi Yöneticileri ve Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü ŞUTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Direkçi’nin yaptığı toplantıya, ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek, TOBB SAİK Başkanı Levent Korkut, İcra Komitesi Üyeleri Osman İnandıoğlu, Yener Koçer ve Şanlıurfa Sigorta Acenteleri Derneği (ŞURSAD) Başkanı Nihat Fırathan ile Bölgenin Sigorta Acenteleri Temsilcileri katıldı. ŞUTSO Yönetim Kurulu Başkanı İ.Halil Peltek toplantıda, Şanlıurfa ve bölgedeki sigorta acentelerinin yaşamış oldukları sorun ve konuları aktararak, sorunların çözümü ile ilgili her türlü çalışmada İcra Komitesine destek olacaklarını açıkladı.

TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ise COVİD-19 salgınının başladığı günden bu güne sigorta acentelerinin yaşadığı problemlerle ilgili yürüttükleri ve mevcut çalışmalar ile ilgili detaylı bilgileri katılımcılara aktardı. Salgın nedeniyle acentelerin yaşamış oldukları ve önümüzdeki günlerde yaşanması muhtemel sorunlar, bu sorunlara yönelik ilgili makamlar nezdinde yapılan ve yapılması gereken çalışmalar konusunda Bölge Acenteleri’nin, öneri ve talepleri de karşılıklı istişare edildi.

TOBB SAİK Yöneticilerine yaptıkları çalışmalar, ŞUTSO ve Meslek Komitesi Yöneticilerine, ŞURŞAD Yöneticilerine ve Acente temsilcilerine de organizasyon ve katılımları için Ekibimiz adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ