Değerli Meslektaşlar

TOBB SAİK Yönetimi olağan 19. toplantısını 26 Mart tarihinde gerçekleştirmiştir. Yaşanılan salgın sürecinin ana kurallarından olan kişi izolasyonuna uyularak ama salgın sürecinin öneminden dolayı çalışmaların aksamaması adına söz konusu toplantı ” tele konferans ” şeklinde internet ortamında gerçekleştirilmiştir.

TOBB SAİK Üyeleri toplantıya İstanbul, Antalya, Kocaeli, Bursa, Mersin ve Kayseri İllerinden katılmışlardır. Söz konusu toplantıda rutin gündem maddeleri de görüşülmekle beraber, ana gündem konusu yaşanılan salgın süreci ve sürecin biz Acenteler açısından çok yönlü istişare edilmesi olmuştur. Bu bağlamda; Sigorta Acentelerini de açıklanan veya açıklanacak ekonomik destek ve yardımlardan faydalanılmasını sağlamak, Hazine, Kamu ve TSB nezdinde Acenteler, müşterilere yönelik sağlanacak destekler, alınacak önlemler, olası gelişmelere göre öngörüler ile bunlara yönelik istişaraler detaylı olarak yapılmıştır. Bugün yapılan toplantıda mümkün olan sürede SAİK TV Kanalı kurulması kararı da alınmıştır.

Yaşanılan olumsuz sürece rağmen çalışmalarını ara vermeden sürdüren, süreçteki olumsuz etkilenmemiz adına yoğun çalışma ve girişimlerde buluna İcra Komitesi Üyelerine Ekibimiz adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ