Değerli Meslektaşlar,

TOBB SAİK Yönetimi Kastamonu’nda gerçekleştirdiği Acenteler istişare toplantısının ardından 16 Ekim tarihinde de Bolu’da meslektaşlarımızla bir araya gelmiştir.

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ve Sigortacılık Meslek Komitesi tarafından düzenlenen Bölge Acenteleri İstişare Toplantısına İcra Komitesi Yöneticileri, TOBB Sigortacılık Müdürlüğü yetkilileri, TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyeleri, İl Delegeleri ve bölge Acenteleri katılmışlardır.

Toplantıda öncelikle Sigortacılık Müdürlüğü yetkilileri tarafından Bolu ve bölgedeki Acentelere ait kapsamlı veri ve analizler aktarılmıştır. Ardından TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut katılımcılara İcra Komitesinin son bir yılda gerçekleştirdiği çalışmalar, toplantılar ve görüşmeler ile ileri ki günlerde planlanan çalışmalara, gelişmelere yönelik detaylı bilgiler aktarmıştır.

Toplantının son bölümünde söz alan Acenteler ile bölge ve genel sorun ve konulara dair karşılıklı konuşmalar gerçekleştirilmiştir. Bu bölümde İcra Komitesi Başkanı Sayın Levent Korkut ve İcra Komitesi Üyesi Sayın Özgür Yılmaz, Acentelerden gelen soru ve sorunları yanıtlamışlardır.

Toplantıyı organizasyonu için Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ve Sigortacılık Meslek Komitesi yöneticilerine, İcra Komitesi Yöneticilerine ve katılımcı meslektaşlarımıza Ekibimiz adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,
ACENTELERİN SESİ EKİBİ