Değerli Meslektaşlar

TOBB SAİK Yöneticileri, 22 Nisan 2020 tarihinde telekonferans aracılığı düzenlenen bir toplantıya katılarak Acente temsilcileri ile istişarelerde bulunmuşlardır. İcra Komitesi ve Bursa Acentesi Sayın Ayhan Gençal tarafından organize edilen toplantıya, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Eskişehir ve Yalova İllerinden TOBB Sigorta İl Delegeleri katılmışlardır.

Farklı şehir ve bölgelerden Acenteleri temsil eden yirmi bir İl Delegesinin katıldığı toplantıda, İcra Komitesi Başkan ve Üyeleri ağırlıklı olarak salgın sürecinde Acentelere destekler anlamında ki çalışmaları hakkında bilgi aktarmışlardır. İl Delegelerinin sorun, çözüm ve taleplerinin de istişare edildiği toplantı verimli geçmiştir.

Her gün farklı video konferanslar ile bu süreçte bile Sigorta Acenteleri ile iletişimi sürdüren, hatta daha da yoğunlaştıran TOBB SAİK Başkan ve Yöneticileri ile, meslektaşlarını temsilen toplantıya katılan, katkı veren İl Delegesi meslektaşlarımıza Ekibimiz adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ