Değerli Meslektaşlarımız,

09 Kasım 2022 Çarşamba günü yapılan İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek komitesi seçiminde sizlerin teveccühü ile seçimleri LİLA renkli Acentelerin Sesi Ekibi olarak kazanmış bulunmaktayız.

Lila Renkli Listemiz: 539
Turuncu Renkli (SAB, Brokerlar, TÜMSİAD, MÜSİAD) liste: 328
Turkuaz Renkli (Güçlü Acenteler Platformu, PASAD) liste: 254 oy aldı.
En yakın rakibimize 211 adet fark atmış olduk.

Öncelikle mesleklerinin geleceği için oy kullanmaya gelen tüm acente yetkililerine teşekkür ediyoruz.

Seçim dönemleri aday olanlar için iddialı bir çalışma gerektirir. Biz ve bizi destekleyen çalışma ekibimiz, meslektaşlarımızın isteği ve desteği ile göreve talip olmaya karar verdiğimizden bu yana, ilkelerimizden ödün vermeden tüm meslektaşlarımıza ayrım yapmadan ulaşmaya ve herkese eşit mesafede birleştirici bir tutum içinde olmaya özen gösterdik.

Seçimler sonuçlandı; şimdi, görev yapma zamanı…

Acentelerin Sesi Ekibinden seçilen Meslek Komitesi üyeleri olarak seçimlerden önce sergilediğimiz bu birleştirici tutumu devam ettirmeye özen göstereceğimizi belirtmek istiyoruz.

Seçimlerde kazanan listelerdir. Oysa bizler, mesleğimizin kazanması için kendimizi adadık.

Bu adanmışlık çerçevesinde, meslektaşlarımız yaklaşımımıza uzak duran oluşumları sandıkta sorgulamış ve kararını bildirmiştir.

2026’ye kadar sürecek olan görev süremiz boyunca, daha önce oluşan fikir ayrılıkları sebebiyle ayrışan yolları hep beraber kesiştirmeye çaba göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Seçim öncesinde ve sırasında desteğini esirgemeyen tüm meslektaşlarımıza teşekkürü bir borç bilir, çalışmalarımızın artan başarılarla ve beraberlik içerisinde devam etmesi dileğimizi bir kez daha yinelemek isteriz.

Saygılarımızla,
Acentelerin Sesi Ekibi