Değerli Meslektaşlar

Acentelerin Sesi Platformu olarak pandemi nedeniyle uzun süredir ara vermek zorunda kaldığımız Cemile Sultan Korusu buluşmalarına bugün itibariyle tekrar başladığımızı ve tabir yerindeyse sahaya indiğimizi sizlere bildirmek istedik.

Acentelerin Sesi Platformu üyeleri ve aramıza yeni katılan bir çok genç meslektaşımızla 18 Mart gibi anlamlı bir günde buluştuğumuz için mutluyuz. Davet üzerine toplantıya TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ve SAİK Üyesi Sayın Özgür Yılmaz’ da katılmışlardır.

Sayın Korkut toplantıda yaptığı konuşmada, İcra Komitesinin çalışmaları, sorunların çözümü adına devam eden çalışmalar hakkında meslektaşlarımıza detaylı bilgi aktarmıştır. Pandemi ve yaşanılan ekonomik sıkıntılara rağmen Acentelerin 2021 yılı pazar payının, havuz poliçeleri de dahil edildiğinde % 60 civarında olduğunu söyleyen Korkut, Trafik, Kasko, Nakliyat branşlarında Acentenin pazar payının % 80’nin üzerinde olduğunu belirtmiştir.

Sayın Korkut konuşması sonrası meslektaşlarımızdan gelen sorulara yanıt vermiştir. Konuşmanın ardından aramıza yeni katılan meslektaşlarımız kendilerini tanıtarak Platforma katılmaktan duydukları mutluluğu belirtmişlerdir.

Uzun bir aradan sonra, Marmara Bölgesini etkisi altına alan kar yağışlı hava muhalefetine rağmen karşılıklı bir araya gelerek özlem gideren Acentelerin Sesi üyeleri birlikte fotoğraf çekimi sonrasında  toplantıyı sona erdirmişlerdir.

 

Toplantıya katılan başta İcra Komitemizin Başkanı Sayın Levent Korkut ve Sayın Özgür Yılmaz olmak üzere katılan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ediyor, aramıza yeni katılan Acente meslektaşlarımıza da tekrardan hoş geldiniz diyoruz.

Saygılarımızla
Acentelerin Sesi Ekibi