Değerli Meslektaşlar,

Edindiğimiz bilgilere göre TOBB SAİK (Sigorta Acenteleri İcra Komitesi) Yönetimi FİBA BANK ile ortaklaşa Acentelere yönelik bir çalışmaya imza atmış.

Sigorta Acentelerinin Bankalardan yüksek komisyon ve ağır şartlarda aldıkları Teminat Mektupları ile ilgili anlaşmanın Bankaların ağır şartlarına alternatif ve Acentelerin lehine bir sözleşme olduğu görülüyor.
Anlaşmanın en önemli maddesinin ise, tutarı ne olursa olsun alınan teminat mektubu için bir yıl boyunca hiç komisyon alınmaması olduğu bildiriliyor.

Sıfır komisyonlu teminat mektubu imkanı dışında, Banka tarafından uygun koşullu Sanal Pos kullanımı ve uygun kredi koşulları imkanları da olacak.İlgili çalışmanın startı 26/06/2019 tarihinde verilmiş olup basın lansmanı önümüzdeki günlerde yapılacakmış.

Anlaşmaya dair detaylı bilgiler ve şartları buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

TOBB SAİK tarafından acentelere yapılan duyuru aşağıdaki gibidir.

Değerli Meslektaşımız,
İcra Komitemizin işbirliği ve koordinasyonunda Fibabanka tarafından Sigorta Acentelerine özel “Sigorta Acenteleri Paketi” hazırlanmıştır.
Söz konusu kampanya, banka teminat mektubu alınması ile diğer bankacılık işlemlerinde çeşitli avantajlar sağlamaktadır.
Üst limit olmaksızın sıfır komisyonla alabileceğiniz teminat mektubu* detaylarına ve diğer avantajlı bankacılık işlemlerine https://www.fibabanka.com.tr/kobi/paketler?tab=3 linkinden ulaşabilir ya da Fibabanka şubelerine müracaat edebilirsiniz.

Önemle duyurulur,
TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi

* Teminat mektubu için, banka tarafından belirtilen şartlara haiz olmak gerekmektedir.

Yaşadığımız ekonomik koşullarda Acenteler lehine maliyet azaltıcı bir unsur olan bu sözleşmeyi bizler adına sağlayan TOBB SAİK Yönetimine ve emek verenlere teşekkür ediyor, sözleşmenin Acenteler adına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Saygılarımızla,
ACENTELERİN SESİ EKİBİ