Değerli Meslektaşlar

TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut 20 Mayıs 2020 tarihinde Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak ile video konferans aracılığıyla önemli bir görüşme gerçekleştirmiştir. TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu moderatörlüğünde yapılan görüşmeye dair bilgilendirme İcra Komitesi Yönetimi tarafından mail ile bugün Sigorta Acentelerine iletilmiştir.

Söz konusu maili aşağıda sizlerle paylaşıyor, haklarımızı savunmak adına aralıksız çalışan İcra Komitesi Yönetimine Ekibimiz adına teşekkür ediyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ

Değerli Meslektaşımız,

Bugün Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK ‘a Mesafeli Satış Yönetmeliğinde 9 Mayıs 2020 tarihinde yapılan değişiklikteki sorunlu hususlar İcra Komitesi Başkanımız Levent KORKUT tarafından gerekçeleri ile arz edilmiştir.

21 Mayıs 2020 Perşembe günü (yarın) Ankara’da gerçekleştirilecek toplantıda Hazine ve Maliye Bakanlığının üst düzey bürokratlarıyla söz konusu Yönetmelik hükümleri istişare edilecektir.

İcra Komitemiz acentelerimizin haklarını korumak için konuyu hassasiyetle takip etmekte ve gerekli aksiyonları almaktadır.

Önemle duyurulur.

TOBB Sigorta Acenteleri İcra Komitesi