Değerli Meslektaşlar

24 Ocak 2020 Tarihinde Elazığ merkez üslü olmak üzere, Elazığ ve yakın bölgeyi sarsan bir deprem yaşanmıştı. Deprem özellikle Elazığ’da etkili olmuş ve can kayıpları yanında maddi kayıplar da olmuştu.

Yaşanılan Deprem, Elazığ merkez ve çevre yerlerde faaliyet gösteren Acente meslektaşlarımızı da maddi ve ekonomik açılardan olumsuz etkilemişti. Deprem sonrası ilk saatlerden itibaren ELSADER (Elazığ Sigorta Acenteleri Derneği) Başkanı Sayın Harun Barut meslektaşımızla iletişimi Ekip olarak sürdürmüştük.

Bu iletişim doğrultusunda bölge Acentelerine de elimizden gelen imkanlar doğrultusunda desteklerimizi vermeye çabaladık. ELSADER Başkanı Harun Barut meslektaşımızın bize ilettiği ve Elazığ İlinde bazı meslektaşlarımızın maddi desteğe ihtiyacı olduğu bilgisi üzerine Acentelerin Sesi Ekibi olarak imkanlarımız nispetinde bilgileri iletilen meslektaşlarımıza direkt maddi desteğimizi ilettik.

Yaşanılan salgın süreci nedeni ile gecikmeli olarak gerçekleştirdiğimiz bu desteklerin, Acente meslektaşlarımız açısından bir nebze de olsa faydalı olacağını umuyor, benzer Afetlerin tekrar yaşanmamasını temenni ediyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ