Değerli Meslektaşlar,

TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ve SAİK Üyesi Sayın Özgür Yılmaz, 13 Nisan 2020 tarihinde görüntülü telekonferans aracılığıyla düzenlenen bir toplantıya katılmışlardır. NEVSAD (Nevşehir Sigorta Acenteleri Derneği) Başkanı ve TOBB SAİK Sigorta Sektör Meclisi Üyesi Sayın Lokman Kozan tarafından yapılan davet üzerine gerçekleşen toplantıya, NEVSAD Üyeleri ve TOBB Nevşehir İli Sigorta Delegeleri de katılmışlardır.

Genel çalışmalarla beraber ağırlıklı olarak yaşanılan salgın sürecinin biz Acenteler açısından yapılması gereken girişimlerin anlatıldığı toplantıda, farklı kurumlardan sağlanacak destekler ile sürece dair tüm olgular katılımcılarla beraber istişare edilmiştir.

Yaşanılan salgın sürecinde de aralıksız olarak çalışmalarını, Acentelerle istişarelerini sürdüren İcra Komitesi Yönetimine ve toplantıyı organize eden NEVSAD Başkanı ve Sigorta Sektör Meclis Üyesi meslektaşımız Sayın Lokman Kozan’a, katılan İl Delegeleri ve Acente meslektaşlarımıza Ekibimiz adına teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ