Değerli Meslektaşlar,

Edindiğimiz bilgilere göre TSEV (Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı) tarafından ilki geçen yıl düzenlenen “KADRAJIMDA SİGORTA” isimli fotoğraf yarışmasının ikincisi de bu yıl düzenlenmiştir. Yarışma sonrasında dereceye giren ve sergilenmeye layık bulunan fotoğraflar için de hem ödül töreni hem de sergi düzenlenmiştir. Sergi açılışı ve ödül töreni için Sigortacılık Haftasında olmamız nedeniyle 28 Mayıs 2019 tarihi belirlenmiştir. TSEV Yöneticilerinden alınan bilgilere göre, yarışma ile İnsanın fotoğraf üzerinden Sigortayı düşünmesi amaçlanmıştır.

Yarışmaya katılacaklara destek amacıyla da yarışmaya özel olarak kurulan kadrajimdasigorta.com adlı WEB sayfası kurulmuş. 28 Mayıs tarihinde yapılan Sergi açılışı ve ödül törenine davet üzerine Hazine Müsteşar Yardımcısı Sayın Ahmet Genç, Sigortacılık Genel Müdürü Sayın Murat Kayacı, SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut ve SAİK Üyeleri Sayın Özgür Yılmaz ile Ayhan Gençal’ da katılmışlar. Sergi Sigortacılık Haftası olan 28 Mayıs – 2 Haziran tarihlerinde açık olup, Nişantaşı Milli Reasürans Binasında görülebilecektir.

Meslektaşlarımızın ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz sergiye katılımı adına bilgileri sizinle paylaşmak istedik. Sigortacılık mesleğinin tanıtımı ve Sigorta bilincinin arttırılması adına başarılı ve farklı bir çalışma gerçekleştiren TSEV Yöneticilerini kutluyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla,
ACENTELERİN SESİ EKİBİ