Değerli Meslektaşlar

TOBB SAİK Başkanımız Sayın Levent Korkut 21 Ocak 2021 tarihinde önemli ve çok yüksek katılımlı bir toplantıya katılmışlardır. TÜGAP (Türk Girişimci Acenteler Platformu) tarafından organize edilen toplantı video konferans aracılığıyla yapılmıştır.

Türk Sigorta Sektörünün Geleceği Ve Girişimci Acentelerin Önemi” başlığı altında düzenlenen toplantıya 220 kişi katılmıştır. Çok geniş bir coğrafi katılımcı profili ile Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden, Azerbaycan’dan ve yurdun dört bir yanından meslektaşlar toplantıya büyük ilgi göstermiştir. Sadece Acenteler değil beraberinde farklı şehirlerin Sigortacılık Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve Eksperlerde toplantıya katılmış ve görüşlerini sorunlarını aktarma imkanı bulmuştur.

TÜGAP Başkanı Sayın Abdülcelil Alkış’ın moderatörlüğünde yapılan toplantıda Kefalet Sigortalarından, Zorunlu Sigortalara, Alacak Sigortalarından Mesleki Sorumluluk Sigortalarına kadar çok farklı konu başlıkları gündeme gelmiştir.

SAİK Çalışmaları hakkında katılımcılara detaylı bilgiler aktaran İcra Komitesi Başkanımız Sayın Levent Korkut, katılımcılardan gelen soruları da içtenlikle cevaplayarak, genç meslektaşlarımıza mesleki deneyimlerini aktararak tavsiyelerde de bulunmuştur.

Akşam saatlerinde başlayan toplantı gece saatlerine kadar geniş katılımla sürmüştür.

Büyük bir özveri ile meslektaşlarımızın yine yanında olan İcra Komitesi Başkanımız Sayın Levent Korkut başta olmak üzere toplantıyı organize eden TÜGAP Başkanı ve yönetimi ile katılım gösteren yüzlerce meslektaşımıza Ekibimiz adına teşekkür ediyoruz

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ