Değerli Meslektaşlar,

TOBB SAİK Yöneticileri yaşanılan salgın sürecine rağmen biz Acenteler adına çalışmalarını ve beraberinde Acenteleri temsil eden yapı ve kişilerle yoğun iletişime de ara vermeden devam ediyor. Bu minvalde; 17 Nisan 2020 tarihinde İcra Komitesi Yöneticileri İstanbul’da ki tüm Acenteleri temsil eden TOBB İl Delegeleri ile telekonferans aracılığı ile bir toplantı gerçekleştirdi.TOBB Sigortacılık Müdürlüğü tarafında İstanbul’da ki Elli İl Delegesine mail ile davet gönderildi.

TOBB SAİK Başkanı Sayın Levent Korkut, toplantının başlangıcında salgın sürecinin başladığı Mart ayının ilk günlerinden itibaren meslektaşlarımız adına aldıkları önlemler, meslektaşlarımıza sağlanabilecek tüm destekler anlamında TOBB, Kamu Yönetimi ve TSB nezdinde yaptıkları girişimler, çalışmalar ve görüşmeler hakkında detaylı bilgi aktardı. Sayın Korkut’un konuşmasından sonra söz alan İstanbul İl Delegeleri, öncelikle TOBB SAİK Yöneticilerine salgın sürecinin başından itibaren Acenteler adına yaptıkları özverili çalışmalar için teşekkürlerini ileterek, bundan sonra ki süreçte olası sorun, çözüm ve taleplerini toplantıya katılan İcra Komitesi yöneticilerine iletmişlerdir.

Toplantıyı düzenleyerek İstanbul İl Delegelerinin görüşlerini alan TOBB SAİK Yöneticilerine, toplantıya katılan TOBB İstanbul İl Delegesi meslektaşlarımıza Ekibimiz adına teşekkür ediyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ

TOPLANTIYA DAVET ÜZERİNE KATILAN İL DELEGELERİ
1 -İBRAHİM CEM CİHAN
2 -MEHMET LÜTFİ TUNGA
3 -İSMAİL KILAVUZOĞLU
4 -YAŞAR ÖZEN
5 -UMUT GÜREL POLATOĞLU
6 -HANDE ÖNAL
7 -İBRAHİM BAYCAN
8 -SONNUR POLAT
9 -AHMET KÜÇÜKKESKİN
10 -İLKER UTLU
11- HÜSEYİN ÖZGEN ÇETİN
12 -İSHAK SÜT
13 -SÜSEN ÜMİT
14 -MUAMMER ÇELİK
15 -TUBA MÜJDE BAPOĞLU ÖZTÜRK
16 -RIZA ERGEN
17 -RAZİYE DÜNDAR
18 -FATİH CEMAL YILMAZ
19 -ABDULLAH MİTHAT BEKAN
20 -HÜSEYİN CERİT
21 -SEHER COŞKUN (DERTOP)
22 -ALİ ÇAKMAK
23 -MAHMUT BİLGİN
24 -ARZU ÖNEÇ
25 -EBRU OKTAY
26 -ALİ DUYAR
27 -TURGAY GÖKAL
28 -LEYLA ÖZDEMİR
29 -MUZAFFER GÜNERDEN
30 -ERKAN TUĞRULÖZ