Değerli Meslektaşlar,

TOBB SAİK Yönetimi 25 Ekim 2019 tarihinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine eksiksiz katılım ile bir ziyaret gerçekleştirmişler.

İcra Komitesi Yöneticileri öncelikle Kıbrıs Türk Ticaret Odasına yaptıkları resmi görüşmede, Oda yöneticileri ile bir araya gelmişler. Görüşmede Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde ki sigorta sektörü konuları ve Acentelerin yerel sorunları ile genel sorunlar istişare edilmiş.

Toplantıya Oda Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Serhan Kombos, Sayın Vargın Varer ve Oda Medya ve İletişim uzmanı Sayın Gözde Öz ve diğer yetkililer katılmışlar.

İcra Komitesi Üyeleri bu görüşmenin ardından Kıbrıs Türk Sanayi Odasında da yine TOBB SAİK adına resmi bir ziyarette bulunmuş ve Oda Başkanı Sayın Candan Avunduk, Yönetim Kurulu As Başkanı Sayın Metin Uluğ Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Çavlan Paralik ve Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Didem Erel ile karşılıklı istişarelerde bulunmuşlardır.

Her iki toplantıda iki Ülke Bakanlıkları ve TOBB SAİK Yönetimi ile ortaklaşa bir çalışma toplantısı yapılması planlanmış ve kararı alınmıştır.

Bilginize sunuyoruz.

Saygılarımızla,
ACENTELERİN SESİ EKİBİ