Değerli Meslektaşlarımız,

İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi Meclis Üyelerimiz, Antalya’da gerçekleştirilen İTO 2023 yılı 1. Meclis Çalışma toplantısına katıldı.

Meclis toplantısında söz alan İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı ve aynı zamanda TOBB SAİK Başkan Yardımcısı olan Sn. Özgür YILMAZ ve TOBB SAİK Başkanı ve aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi Meclis Üyesi olan Sn.Levent KORKUT,
2023 yılı İş Programı’nda ayrıntılarıyla belirtilen faaliyet ve projelerini daha güçlü bir sigorta sektörü için tüm paydaşlarıyla dirsek teması ile çalışmaya devam etmek için 100.yılımıza girdiğimiz Cumhuriyetimizi nice yüzyıllara taşımak için görev süreleri boyunca mesleğimize ve dolayısıyla Türkiye’mize hizmet etmek için
Göreve geldikleri 9 kasım 2022 tarihinden bugüne cansiparane şekilde mesleğimize katkı sağlamak adına girişimlerde bulunmaya çalıştıklarını dile getirdiler.

Göreve başladıkları 9 kasım 2022 tarihinden bugüne;
12 ayda,
13 komite ve meclis toplantısı,
6 zümre toplantısı
5 çalışma toplantısı ile
Toplam 37 çalışma gerçekleştirdiklerini aktaran meclis üyelerimiz,
İTO yönetiminden Sigortacılık Komitesine destek taleplerini dile getirdiler.

Tüm konuşmacılara, katılımcılara ve bu organizasyonda emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür edip, Mesleğimiz için tüm paydaşlarla Türkiye için çalışmaya tüm güçleriyle devam edeceklerini ifade ettiler.

Göreve geldiğinden bu yana mesleğimiz adına çalışmalarını aralıksız devam ettiren İTO Sigortacılık Meslek Komitemize, Ekibimiz adına teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,
Acentelerin Sesi Ekibi