Değerli Meslektaşlarımız;

Sigortacılık haftası olması sebebi ile 26/09/2023 tarihinde İstanbul Ticaret Odası Sigortacılık Meslek Komitesi tarafından Kandilli Cemile Sultan Korusunda kutlama organizasyonu gerçekleştirilmiştir.

İlgili organizasyon Sigortacılık Meslek Komitesi Başkanı Sn. Özgür YILMAZ’ ın sigortacılık haftası ile ilgili temennileri ve sektörel değerlendirmeleri ile başlayarak diğer değerli konuşmacılar ile devam etmiştir.

Programın ilerleyen dakikalarında ilgili organizasyona katılım gösteren değerli SEDDK Başkanımız Sn. Mehmet Akif EROĞLU ,TARSİM Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Bekir Engürülü, TSB Başkanı Sn. Uğur GÜLEN, DASK Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Ebru GENÇOSMANOĞLU, TOBB SAİK Başkanı Sn. Levent KORKUT, TOBB SEİK Başkan Yardımcısı Sn. Oğuz İPKİN de konuşmalarını gerçekleştirmişlerdir.

Söz konusu organizasyona Türkiye Sigorta Acenteleri Fedarasyonu Başkanı Sn. Adnan ÇELİK ve yönetim kurulu üyelerinden ve diğer illerden de iştirak edenler olmuştur. Sayın Adnan ÇELİK ve yönetim kurulunun ve diğer illerdeki meslektaşlarımızın bu güzel organizasyona katılması Türkiye içerisinde ki mesleki birliğin en güzel göstergesidir.

Organizasyona katılan değerli meslektaşlarımız sektörün önde gelen temsilcileri ile sohpet ederek istişarelerde bulunmuşlardır.

Konuşmaların tamamlanmasından sonra meslek komitesi başkanı Sn. Özgür YILMAZ konuşmacılara İstanbul Ticaret Odası Meslek Komitesi adına hediyelerini takdim etmiştir. Ayrıca ilgili organizasyona katılan tüm değerli misafirlere hediye kitap verilmiştir.

Söz konusu kutlama organizasyonunda sektörün tüm paydaşlarının ortak dil kullanarak sigorta aracılarının öneminden bahsetmesi , sektörel sorunların çözümünde her paydaşın ortak noktada buluşacak şekilde çözüm sağlanmasının önemine değinmesi oldukça sevindirici ve umut vericidir.
Sektörün bu değerli kurum ve temsilcileri ile yıllardır özlenen birliktelik tablosunun oluşturulmuş olması sektör adına oldukça kıymetlidir.

Bu güzel birlikteliğin daim olması, birlikte gösterilen çaba ve verilen emekler ile mesleğimizin daha da güzel yerlere gelmesi en büyük temennimizdir.

Daha nice sigortacılık haftalarını aynı güzel birliktelikler ile kutlamak dileğiyle.

ACENTELERİN SESİ EKİBİ