Değerli Meslektaşlar,

Covid 19 Salgını sürecinde biz Acenteler büyük oranda evlerimizden faaliyet ve çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Evlerinden faaliyetlerini sürdürmekle olan TOBB SAİK Yönetimi Üyeleri de biz Acenteler adına destek ve girişimlerini de aralıksız bir şekilde sürdürmekte.

Bu süreçte, TOBB SAİK Yöneticileri birlikte ve bireysel olarak sanal ortamlarda, Sektör Meclisi Üyeleri, Sigorta İl Delegeleri, Ticaret Odaları Sigorta Meslek Komite Üyeleri ve farklı Acente Derneklerinin yöneticileri ve Acenteler ile video konferans şeklinde istişare toplantıları yapmaya devam etmektedir.

Sayın Levent Korkut; 11 Nisan tarihinde de Afyon Ticaret Odası Sigorta Meslek Komitesinin sanal ortamda düzenlediği bir toplantıda Acente temsilcileri ile istişarelerde bulunmuştur. Sayın Korkut, İcra Komitesinin salgın sürecinin başından bu yana yaptığı çalışma, girişim ve destekler hakkında bilgi aktarmış ve katılan Acente meslektaşlarımızdan gelen sorun, çözüm ve talepleri de karşılıklı istişare etmişlerdir.

TOBB SAİK Başkan ve Üyeleri, süreç içinde Acenteler ile yoğun iletişim içinde olmanın faydalı olacağı inancı ile benzer toplantıları önümüzdeki günlerde imkanlar doğrultusunda mümkün olabildiğince yapmayı planlamakta olduğu aldığımız bilgiler arasındadır. Benzer toplantıları düzenlemek isteyen meslektaşlarımızın bulundukları İl veya Bölgelerindeki Ticaret Odaları Sigorta Meslek Komiteleri aracılığı ile TOBB Sigortacılık Müdürlüğüne taleplerini iletmeleri yararlı olacaktır.

Bilginize sunuyor ve yaşanılan salgın sürecinden biz Acentelerin olumsuz etkilenmemesi ve desteklenmesi adına, aralıksız olarak çalışmalar yapan TOBB SAİK Yönetimine Ekibimiz adına teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ