Değerli Meslektaşlar
TOBB SAİK ve SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) işbirliğinde sigorta Acentelerine yönelik önemli bir eğitim düzenlenmiştir. 12 Nisan 2021 günü saat 14.30’da başlayacak eğitime İcra Komitemiz Başkanı Sayın Levent Korkut ile SBM Müdürü Sayın Murat Hakseven de katılacaklardır. Sanal ve siber risklerin son zamanlarda çok arttığı gerçeğinden dolayı meslektaşlarımızın bu eğitime katılmasının faydalı olacağını düşünerek TOBB Sigortacılık Müdürlüğü tarafından tüm Acentelere iletilen maili biz de sizlerle paylaşmak istedik.
Bilginize sunarız.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ

Konu : Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitim Semineri
Mesaj:
Sayın Sigorta Acentesi,

Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Sn. Levent KORKUT ile Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBM) Genel Müdürü Sn. Murat HAKSEVEN’in katılımlarıyla, 12 Nisan 2021 Pazartesi günü saat 14:30’da elektronik ortamda, Sigorta Acentelerine yönelik Bilgi Güvenliği Farkındalık Eğitim Semineri düzenlenecektir. Söz konusu seminerde, SBM yetkililerine soru, görüş ve taleplerin iletilmesi imkanı da bulunmaktadır.

Katılımın ücretsiz olduğu seminere https://tobb-org.zoom.us/j/99333411287?pwd=V0RjcnJwTG5GZG5HQ1d3MDFuYmlEZz09 linkinden katılım sağlanabilecektir.

Tüm Sigorta Acenteleri ve çalışanları davetlidir.

Saygılarımızla,

TOBB Sigortacılık Müdürlüğü