Değerli Meslektaşlar

TOBB SAİK Yönetimi tarafından mesleğimizi ilgilendiren Akademik bir çalışmaya destek amaçlı olarak tüm Acentelere bilgilendirme yapılmıştır. Söz konusu bilgilendirmeye dair detaylı açıklamayı aşağıda sizlerle paylaşıyor ve katılımınızın değerli olacağını düşünüyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ

 

Konu : Anket Çalışması
Sayın Sigorta Acentesi,

T.C. İstanbul Ticaret Üniversitesi bünyesinde yürütülen bir akademik çalışma için aşağıda açıklaması ve linki verilen anket formunun Sigorta Acenteleri tarafından doldurulması talep edilmektedir.

Saygılarımızla,

TOBB Sigortacılık Müdürlüğü

Sigorta ve Risk Yönetimi ana bilim dalında, Prof. Dr. Suna Özyüksel danışmanlığında “Bireylerin Emeklilik Dönemine İlişkin Refahlarının Sağlanmasında Bireysel Finansal Planlamanın Önemi” konulu doktora tezim kapsamında sigorta sektörü çalışanlarının katılımının çok değerli olduğu bir anket çalışması yürütmekteyim. Bu doğrultuda, çalışmanın evreni olarak belirlenen sigorta ve özel emeklilik sektörü çalışanlarının en önemli bölümlerinden biri olan acentelerin bu akademik çalışmaya en büyük katkıyı sağlayacağı düşünülmektedir. Ankette yanıtlayacağınız her soru bu akademik çalışmaya çok önemli bir değer katacaktır. Kıymetli vaktinizi ayırarak göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı şimdiden çok teşekkür ederim.

Anket Bağlantısı

Ankette paylaşılacak tüm bilgiler kişisel verilerin korunması hususu da gözetilerek yalnızca anonim olarak kullanılacak ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

NOT: Anketin ortalama olarak 15 dakika içinde tamamlandığı belirlenmiş olup, anket 20 Ocak 2021 tarihine kadar erişime açıktır.