Değerli Meslektaşlar

Yaşanılan ve Ülkemizin de ana gündem konusu olan virüs salgınının tüm sektörler gibi bizleri de olumsuz etkilediği hepimizin malumudur. Biz Sigortaca Acentelerinin süreçten ekonomik imkanları çok güçlü olmadığı için bir çok anlamda Sigorta Şirketlerine göre daha olumsuz etkileneceği de aşikardır.

İşte bu verilerden yola çıkarak TOBB SAİK Yönetimi ilk günlerden itibaren bizler adına girişimlere başlamış ve sürdürmektedir. Öncelikle; geçen hafta 17 Mart tarihinde Hazine yetkililerine bizler adına taleplerde bulunmuş olup, ilgili yazı aşağıdadır. TOBB SAİK Yönetimi bununla da yetinmeyip TSB (Türkiye Sigorta Birliği) Yönetimine de Acentelerin sorunlarının çözümü ve Acentelere destek içeren taleplerini yazılı olarak iletmiştir.

Resmi talebe bu linkten ulaşabilirsiniz.

İcra Komitesi Yönetimi hem Hazine ve Kamu yöneticileri hem de TSB Yöneticileri nezdinde taleplere olumlu yanıtlar ve sonuçlar alınması adına girişim ve görüşmelerini aralıksız sürdürmektedir.

Yaşadığımız olağanüstü süreçte de daha önceleri olduğu gibi hızlı öngörü ve aksiyonlar alan TOBB SAİK Yöneticilerine Ekibimiz adına teşekkür ediyor, bu olağanüstü günlerin bizler ve Ülkemiz açısından en az zarar ve kayıplarla atlatılmasını temenni ediyoruz.

SAYGILARIMIZLA
ACENTELERİN SESİ EKİBİ